Cel naszego ośrodka szkoleniowego  

    Ośrodek szkoleniowy „Consultrix” jest jedną z niewielu firm szkoleniowych, stawiająca sobie za nadrzędny cel przekazania wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne. Starając się zapewnić naszym zleceniodawcom najwyższy poziom szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy wykładowcami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp i zagadnieniami prawa pracy, mającymi kilkunastoletnie doświadczenie dydaktyczne, oraz posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie objętym szkoleniem.
    Jesteśmy przekonani, że dzięki realizacji naszych celów przyczyniamy się do minimalizacji ryzyka wypadkowego, budowania zdrowej atmosfery wśród pracowników, a pośrednio także do zwiększania wydajności pracy.

SZKOLENIA

    Organizujemy szkolenia w postaci wykładów, w formie szkoleń, seminariów, bądź w systemie samokształcenia kierowanego, które odbywają się na terenie naszego Ośrodka lub u Klienta. W czasie szkolenia wykorzystujemy filmy video, skrypty, prezentacje multimedialne ułatwiające słuchaczom przyswojenie problematyki bhp i ppoż.

    Tematyka oferowanych przez nas szkoleń wynika z obowiązujących przepisów i ma dla pracowników charakter obligatoryjny. Każde szkolenie kończy się egzaminem oraz wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Pliki do pobrania: pdf

Karta szkolenia wstępnego

Program szkolenia wstępnego

Moja lokalizacja

mapa

 
 
 
OŚRODEK
SZKOLENIOWO-DORADCZY
BHP, PRAWA PRACY I PPOŻ

„CONSULTRIX”

95-040 Koluszki, ul. Natolińska 8
tel. 0 44 714 01 61;
kom. 501 594 390 : 509 030 464
email; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.